“DRAUGYSTĖS TAURĖ 2023 ŠIRVINTOS” nugalėtojai Kėdainių”Kėdainiai”

• “DRAUGYSTĖS TAURĖ 2023 ŠIRVINTOS” nugalėtojai Kėdainių”Kėdainiai”

Spalio 28 d. vyko kasmetinis Širvintų sporto klubo „Briedis“ organizuojamas veteranų mėgėjų krepšinio turnyras "DRAUGYSTĖS TAURĖ 2023 ŠIRVINTOS". Turnyre dalyvavo 11vyrų komandų ir 2 moterų komandos. Neatvykus Varėnos Dzūkams komanda diskvalifikuota iš turnyro 3 metams. Iš moterų dalyvavo „Ukmergės Uch mergos“ ir „Šeduvos malūno merginos“. 4vietą mažame finale užėmė praėjusių metų čempionas „Kelmės Kelmas“, 3vieta labai džiaugėsi komanda iš Vilniaus „Žilvinas-Sigma“, 2 vietą po įtemto ir labai idomaus finalo užėmė šeimininkų ŠSK „BRIEDIS“ , o nugalėtojais tapo vėl turnyro naujokai bei pirmą kartą dalyvavusi Kėdainių „Kėdainiai“.

Turnyro estafetes laimėjo Vilniaus „Energetikas“, tritaškių konkursą 3×3 surinkusi 20 tritaškių laimėjo Kelmės „Kelmas“.

Didelis AČIŪ turnyro globėjams Seimo nariui Jonui Pinskui ir Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei, turnyro rėmėjams Pauliui Makarauskui ir UAB MMGRUPĖ, Simui Buinickui ir TU2MU2, Širvintų Husqvarna. Teisėjams: Egidijui, Romui, Sigitui, Dariui ir Rimui. Sekretoriatui Laurai, Aminai, Jolitai, Eivilei, Karinai, Aleksandrui. Foto-video Denisui Kizinui, už dainas Redai,  kavinės „Lelija“ kolektyvui ir vadovei Ritai Burakovienei, sporto centro kavinei DEBUT SUCHI ir jos vadovui Raimondui Igliukui.

Organizatorius ŠSK ’’BRIEDIS’’ dėkoja komandoms už dovanas, šiltus linkėjimus ir džiaugiasi įvykdęs praeitų metų pažadą, kad pavyko turnyrą papuošti ir moterų komandomis. Turnyras atsisveikina iki kitų metų spalio, linkėdamas visiems sveikatos ir sportinių pergalių!!!