Kelmės ’’KELMAS’’ ’’DRAUGYSTĖS TAURĖ 2022 ŠIRVINTOS’’ turnyro naujokai ir turnyro nugalėtojai

  • Kelmės ’’KELMAS’’ ’’DRAUGYSTĖS TAURĖ 2022 ŠIRVINTOS’’ turnyro naujokai ir turnyro nugalėtojai
  • Kelmės ’’KELMAS’’ ’’DRAUGYSTĖS TAURĖ 2022 ŠIRVINTOS’’ turnyro naujokai ir turnyro nugalėtojai
  • Kelmės ’’KELMAS’’ ’’DRAUGYSTĖS TAURĖ 2022 ŠIRVINTOS’’ turnyro naujokai ir turnyro nugalėtojai

Spalio 29 d. Širvintose lankėsi net 12 veteranų krepšinio komandų kur 4 pogrupiuose kovėsi dėl turnyro nugalėtojo vardo. Iš toliausiai atvykusi ir be pralaimėjimų žaidusi Kelmės’’KELMAS’’ komanda laimėjo čempionų titulą, antri iš arčiausiai atvykusi Ukmergės’’VIENYBĖ’’, treti Varėnos’’DZŪKAI’’ ir ketvirti ‘’ŠEDUVOS MALŪNAS’’.

Turnyro organizatorių, šeimininkų ŠSK’’BRIEDIS’’ abi komandos pogrupiuose pasiekė po pergalę bei patyrė po pralaimėjimą ir į finalo ketvertą nepapuolė. BRIEDIS1 savo  pogrupyje po prątesimo 44-40 (36-36) palaužė braliukus Latvius ‘’DAUGAVPILS’’ ir pralaimėjo stipriausiai turnyro komandai 27-39. BRIEDIS2 lengvai pervažiavo Vilniaus ‘’ATĖJAU PAŽAIST’’38-23 ir po nervingos bei sunkios kovos paskutinėmis minutėmis neatsilaikė prieš ‘’DZŪKUS’’. Krepšinio šventėje vyko 3/3 tritaškių konkursas kurį vėlgi laimėjo ‘’KELMO’’ komandos tritaškininkai surinkę 51tšk. Antri Kauno’’MINORDIJA’’ treti iš snaiperių ’’VIENYBĖ’’ su 42tšk .

Komandinėje estafetėje geriausią laiką parodė  ir visai komandai medalius uždirbo Jonavos’’BERŽAS’’ su pasiektu greičiausiu laiku1.38,77.

Iškritusių komandų atstovai galėjo išmėginti savo gebėjimus šaškių turnyre, kur savo klasę parodė Steponas Čerkauskas iš Kauno. Po turnyro visos komandos apdovanojimams ir vakaronei susirinko kavinėje LELIJA. Nuskambėjus ŠSK ’’BRIEDIS’’ himnui prasidėjo konkursai,  turnyro nugalėtojų apdovanojimai, geriausių komandų žaidėjų apdovanojimai, gyvomis dainomis linksmino dainininkė REDA. Didžiulis AČIŪ pagrindiniam turnyro rėmėjui auto kvapukai TU2MU2 ir jos vadovui Simui Buinickui, prizų steigėjams UAB ’’AUTOPLASTA’’, briedžių draugui Mariui Urbonui bei mūsų sirgaliams ir pastoviems rėmėjams Širvintų ’’HUSGVARNA’’, kavinės Lelija kolektyvui ir vadovei Ritai, teisėjams Algiui, Artūrui, Martynui, Dariui, sekretoriatui  Aminai, Laurai, Eivilei, Mantui, Džiugui, foto bei video korespondentėms Dainai, Jolitai ir Joanai.

Organizatorius ŠSK ’’BRIEDIS’’ gavo daug dovanų, šiltų linkėjimų ir pasiūlymų dėl moterų komandų turnyre dalyvavimo. Turnyras atsisveikina iki kitų metų spalio, linkėdamas visiems sveikatos ir sportinių pergalių!!!