TURNYRO NUGALĖTOJAI – ŠIRVINTŲ SPORTO KLUBAS „BRIEDIS“ KOMANDA

• TURNYRO NUGALĖTOJAI – ŠIRVINTŲ SPORTO KLUBAS „BRIEDIS“ KOMANDA

TURNYRAS "DRAUGYSTĖS TAURĖ 2021" ŠIRVINTOSE

Klubo 5-ojo gimtadienio proga ŠSK „BRIEDIS“ 2021 m. spalio 14 d. organizavo krepšinio veteranų 8 komandų turnyrą „DRAUGYSTĖS TAURĖ“. Turnyre dalyvavo komandos iš visos Lietuvos: Kauno „MINORDIJA“, Varėnos „DZŪKAI“, Vilniaus „SIGMA“ ir „ASIO“, Anykščių „KAVARSKAS“,  Radviliškio „ŠEDUVOS MALŪNAS“ ir šeimininkų ŠSK „BRIEDIS“ dvi komandos. Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Turnyras vyko 2 sporto salėse: Laisvalaikio ir sporto centre bei LSG gimnazijoje. Briedis-1 nugalėjo visas tris savo pogrupio komandas „DZŪKUS“, „KAVARSKĄ“ ir „ŠEDUVOS MALŪNĄ“, o BRIEDIS-2 nugalėjo „ASIO“, „MINORDIJĄ“ ir tik paskutinėmis minutėmis 3 tšk. nusileido „SIGMA“ komandai bei liko antri savo grupėje. Komandos užėmusios 3 ir 4 vietas pogrupiose iškrito iš turnyro , na o užėmusios antras vietas pogrupiuose komandos žaidė dėl 3-4 vietos. „BRIEDIS-2“ MAŽAJAME FINALE susirungė su „DZŪKAIS“. Visas rungtynes pirmavę Briedžiai neatlaikė spaudimo pralaimėjo ir užėmė 4 vietą turnyre. Dėl pirmosios turnyro vietos FINALE žaidė pogrupiuose pirmąsias vietas užėmusios komandos „Briedis-1“ ir „SIGMA“. Rungtynės buvo įdomios ir permainingos, pirmavo tai viena tai kita komanda. Palaikomi savų sirgalių Briedžiai sugriežtino savo gynybą, sukaupė paskutines jėgas ir visiems labai netikėtai laimėjo turnyrą. Apibendrinant finalines rungtynes antro kėlinio pradžioje pasimatė Sigmos komandos nuovargis (pasekmė kovojant pogrupyje su Briedžio-2 komanda). Per minutės pertraukėlę buvo nuspręsta priešininkų žaidėjus paspausti ir tai pasiteisino. Puolime pradėjom žaisti per savo centrus Darių Paliukėną ir Ramūną Baikauską. Vilniečiai susispaudė baudos aikštelėje, o tada prabilo mūsų snaiperiai Andrius Jurkūnas ir Vytautas Venslovas. Negailėdamas jėgų labai stipriai prie pergalės prisidėjo Saulius Bereckas, be klaidų žaidė komandos talismanas Kazys Tamaševičius, savo pozicijose puikiai sužaidė Valdas Kojis, Tomas Vilčinskas, Artūras Gujis, Remigijus Krūminas, Rimas Stepaitis.

Krepšinio šventėje taip pat vyko komandinis 3/3 tritaškių konkursas kuri laimėjo „ŠEDUVOS MALŪNAS“, bei estafetės žaidimas kurį laimėjo „VARĖNOS DZŪKAI“.

Po turnyro visos komandos susirinko apdovanojimams ir vakaronei kavinėje „Lelija“. Nuskambėjus Širvintų sporto klubo „BRIEDIS“ himnui vakaronės metu vyko klausimų apie ŠSK’’BRIEDIS’’ konkursas kur nugalėtojai buvo apdovanoti turnyro rėmėjo „HUSQVARNA“ prizais. Vėliau vyko loterija kur kiekvienos komandos vienas narys laimėjo turnyro rėmėjos „VIRGINIJOS PRIESKONIAI“ rinkinių dėžutes. Remiant pagrindiniam turnyro rėmėjui UAB „AUTOPLASTA“ komandos buvo apdovanotos medaliais, o čempionai įspūdingo grožio ir dydžio taure, dideliu kumpiu, saldainių dėžutėmis. Apdovanojimus teikė vyriausias klubo narys Vytautas Šarmavičius.

DĖKOJAME visiems rėmėjams, teisėjams: Algiui, Martynui, Sigitui, Valdui ir Karoliui, mūsų sekretorėms Dianai, Joanai, Ingai, Monikai ir fotografei Dainai.

Gavome daug dovanų iš atvykusių komandų, DIDELIS AČIŪ DALYVIAMS. Įšvykdamos komandos džiaugėsi puikiai suorganizuotu turnyru ir dėkojo organizatoriams. Turnyras „Draugystės taurė“ vyks ir kitąmet, nes draugystė visada nugali.